• Food and catering
 • Events
 • Conference centre
 • Family space
 • News and other offers
 • Company

  Jau 25 metus einame maitinimo paslaugų ir renginių organizavimo keliu. 1992 m. birželį įkurta bendrovė ilgą laiką mūsų miesto gyventojų ir svečių buvo žinoma kaip maisto prekių parduotuvė, kurioje galima buvo įsigyti ne tik būtiniausių buities prekių, bet ir įvairiausių kulinarinių, ir konditerinių gaminių.  2005 m. birželį duris atvėrė rekonstruotas prekybos centras, gavęs paprastą ir aiškų lietuvišką pavadinimą VASARIS.

  Pirmajame aukšte veikia parduotuvė, kulinarijos, konditerijos ir mėsos išpjaustymo cechai. Papildomai teikiamos įvairios paslaugos: draudimas, maisto produktų vakuumavimas, vaistinė, gėlių skyrius ir kt. Dauguma maisto prekių, kurias galima įsigyti, yra iš šalies bei vietos ūkininkų ūkių, aludarių. Ne išimtis mūsų kulinarijos ir konditerijos gaminiai, kurių sudėtyje taip pat vietos gyvulininkystės, paukštininkystės, žemės ūkių produktai: mėsa, pieno produktai, kiaušiniai.  

  2011 m. lapkričio mėnesį antrajame pastato aukšte į jaukias erdves pakvietė pokylių namai. Keturias skirtingų dydžių sales panevėžiečiai ir miesto svečiai netruko pamėgti. Pastate yra 4 modernios, skirtingų dydžių universalios salės iki 20 (VIP salės, kurių yra dvi), iki 70 (Mažoji), +/- 400 (Didžioji) vietų.

  2017 m. rugpjūčio 29 d. prekybos centras "Vasaris" atidarė naują parduotuvę vakarinėje miesto dalyje - prekybos ir pramogų centre "Babilonas", adr. Klaipėdos g. 143A, Panevėžys. Šioje parduotuvėje galima įsigyti bandelių, sausainių, pyragaičių, tortų, keksiukų ir kitų gardėsių. Gaminiuose nerasite jokių sintetinių priedų - naudojami tik natūralūs produktai. Visada švieži ir skanūs, užsukite! 
     
  Pokylių namuose vyksta pramoginiai renginiai, koncertai, vynų ragautuvės, gurmaniški vakarėliai, edukacinės programos, šeimadieniai, organizuojamos parodos.
  Pokylių namai „Vasaris“  puikus kokybės, elegancijos ir prabangos derinys, kuriame persipina išraiškingi skoniai ir nepriekaištingas aptarnavimas.

   

   

  Socialinė atsakomybė. Dalyvaujame gimtojo miesto socialiniame gyvenime, prisidėdami prie jo vystymo:
       - organizuojame įvairius kultūrinius edukacinius renginius, patys kuriame ir vedame edukacines programas gurmanams ir ne tik... (Aukštaitijos deimantai nuo 2015 metų, šeimadieniai visai šeimai sekmadieniais, gurmaniškos popietės, edukacinės programos Restorano etiketas mažiesiems, Restorano etiketas turistams su mini pamokėle Išmok panvėžietiškė, „Sraigių degustacija", "Vynų degustacija" su Gintaru Kerbedžiu bei naujai sukurta ir itin populiarėjančia edukacine - pramogine programa Įkvėpti Miltinio"),
       - nuolat remiame ir visokeriopai padedame: jautrių socialinių grupių atstovams (silpnaregiams, vaikų globos namams, kviečiame neįgaliųjų teatrus į mūsų šeimos renginius), kultūrinį miesto, regiono gyvenimą vystančioms įstaigoms, organizacijoms, grupėms (Mis Aukštaitija, "Mis Panevėžys", Aukštaitijos deimantai, Pelenė, VšĮ Veiklių mamų klubas ir kt.),
       - palaikome ir remiame miesto krepšinio komandą Lietkabelis“ (jau trečiąjį sezoną esame šios komandos oficialūs maitintojai). Kiekvieną darbo dieną galite savo mėgstamiausią komandos krepšininką sutikti pietaujantį pas mus restorane.      

    - esame idėjiniai vaikų ir jaunimo talentų konkurso Aukštaitijos Deimantai iniciatoriai ir organizatoriai. 2017 metų spaliolapkričio mėnesiais konkursas bus rengiamas jau trečiąjį kartą. Kviečiame prisijungti prie šio renginio partnerių bei rėmėjų komandos. Daugiau apie šį konkursą informacijos gali rasti čia.  

    - 2015 metais prisijungėme prie Žaliojo protokolo iniciatyvos  ieškome sprendimų šalinant socialines, aplinkosaugos ir ekonomines problemas, skatiname darbuotojus racionaliai vartoti elektros energiją,    

    - organizuojame vaikų stovyklą "Vasarojus", kurioje veiklų vadovams keliame tikslą nukreipti vaikų dėmesį į gamtą. Mažiesiems siūlome intensyvius, praktinius, edukacinius užsiėmimus, kurie prisideda prie ištvermės lavinimo, vaizduotės audrinimo, akiračio plėtimo, kūrybiškumo ugdymo. Praktiškai supažindiname su visuotinėmis ekologinėmis problemomis, skatiname jauno žmogaus atsakomybės jausmą ir suteikiame galimybių pajausti gyvo bendravimo galią. Daugiau informacijos apie vaikų stovyklą galite rasti čia.

  - 2017 m. rugsėjo 8 dieną organizavome ir kartu su Panevėžio miesto privataus verslo atstovais padovanojome Miesto bendruomenei ir svečiams saldumynų šventę "Praryk liežuvį". Fiksavome rekordą - buvo iškeptas ilgiausias šalyje bananas - 60 metrų ilgio (buvo iškepta 2000 bananų ir panaudota 8 kg šokolado). Daugiau informacijos apie šią mūsų organizauotą šventę galite rasti ČIA.  
      

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372