• Food and catering
 • Conference centre
 • Food delivery
 • Other offers

  VASARIO gaminiai, patiekalai, produktai - per www.tokskitoks.lt

  Prekės pristatomos kitą dieną po užsakymo apmokėjimo.

  Užsakymą pateikti galite ir šiais būdais:

    - telefonu: +370 671 31474, +370 673 38837 

    - el. paštu:

  *****

  PARDUOTUVĖ, adr. Aukštaičių g. 88, Panevėžyje, dirba taip: I-VI 9-20 val., VII 9-18 val.

  FIRMINĖ PARDUOTUVĖ (BABILONE), adr. Klaipėdos g. 143A, Panevėžyje, dirba taip: I-VII 10-19 val.

  *****

  Informuojame, kad dėl paskelbto karantino restorano VASARIS veikla yra apribota.

  __________________________________________________________________

  AUKŠTAITIJA (HIGHLANDS) TREASURES. UNDISCOVERED FLAVORS


  Mylime savo kraštą ir dedame pastangas labiau pažinti jį. Dalinamės idėjomis - visos dovanos gamintos Panevėžio, Kėdainių, Zarasų, Rokiškio kraštuose. Tai - rankų darbo ir su meile iki mūsų lentynų atkeliavę gaminiai! Aukštaitija gali būti Jūsų širdyse! Pasirūpiname: (a) individualia pakuote su Jūsų įmonės logotipu ar specialiu užrašu, (b) dovanos pristatymu į jos paskirties vietą (visoje Lietuvos teritorijoje arba į kai kurias svečias šalis). 

  sausainiu rinkinys      verslo dovanos     namine duona   

  _____________________________________________________________

  ŠVENTINIO ŠURMULIO UŽUTEKIS   

  Tai - vakaro ramybė ir minčių užutekis, kai palieki už lango prieššventinį erzelį 

  Tai - atradimų vakaras, kai gali sustabdyti laiką, pažvelgti į savo mintis naujai, su nuostaba išgirsti, kuo gyvena seniai pažįstamas, kolega!

  Tai - mažųjų vyninių kūriniai, kai sužinai, kad visai netoli, regiono pakraštyje gimsta nuostabios natos - uogų natos, kurių tviskėjimą matai, įkvėpi gaivą ir degustuoji! 

  Jūsų dėmesiui pristatome naują, kartu su vyno ekspertu ir degustacinių vakarų siela p. Gintaru Kerbedžiu kurtą, šventinę degustacinę kelionę "Mažųjų Aukštaitijos vyninių stebuklai". Degustuosime išskirtinai Aukštaitijos vyndarių ūkių vynus. Trukmė - iki 2 val. 3 - 4 vynai, šventiniai užkandžiai . Kaina 18 Eur/asm.  

  vyno degustacijos

  _____________________________________________________________

  "NUO ŠAUKŠTELIO... IKI BATELIO"

  Skubame į pagalbą stokojantiems laiko ar gyvenantiems ne Lietuvoje, o gal norintiems nukreipti savo energiją į šventę, o ne į jos planavimą ir koordinavimą. Komandoje dirba maisto tiekėjas "Vasaris", fotografė Jolita Jakniūnienė, stilistė/visažistė, įvaizdžio ekspertė Jolanta Kanapeckienėfloristė/dekoratorė Jurgita Šerėnienė, renginių organizatorė ir edukacinių programų vedlė Vilija Petkūnienė bei renginių organizatorė Miglė Gruzdenė

  Nuo saukstelio_

  _________________________________________________________

  Pokylių namuose „Vasaris“ galima užsisakyti šias programas:

  – „ĮKVĖPTI MILTINIO“ (programą – degustaciją galima užsakyti įvairaus amžiaus žmonėms. Programos metu daugiau sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, degustuosite patiekalų ir desertų, kurie degustacijai ruošiami išskirtinai pagal J. Miltinio receptus. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė iki 2 val.)

  ikvepti Miltinio

     

   „RESTORANO ETIKETAS VISIEMS“ (lengvai adaptuojama programa tiek mažiesiems dalyviams, tiek ir suaugusiems. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė 2 val. Programą sudaro pasakojimas apie stalo etiketą, įtraukiant žaismingų atrakcijų, užduočių. Taip pat skanaujami restorano patiekalai, desertai, geriama kava arba arbata).    

  restorano etiketas  

        

  – SRAIGIŲ DEGUSTACIJA" (pristatoma ir degustuojama Aukštaitijos regiono sraigių augintojų ir gamintojų produkcija. Trukmė 1–1,5 val. Kaina nuo 7 Eur/asm.)

                

  – VYNŲ ĮVAIROVĖ" (pažintinė, akloji – žaismingoji, degustacija – seminaras, prašmatniųjų vynų, vynų ir maisto derinimo degustacijos. Veda „Vyno klubo“ someljė. Trukmė apie 1-2 val., galimybė degustuoti šokoladą, įvairius desertus, kumpį, anties kepenėles, austres)

         

   „STIPRIŲJŲ GĖRIMŲ DEGUSTACIJA" – konjakas, armonjakas, romas, tekila, grapa (yra galimybė sujungti stipriųjų gėrimų ir cigarų degustaciją. Veda „Vyno klubo“žinovas, kuris supažindina dalyvius su gėrimo istorija ir gamybos technologijomis, vartojimo tradicijomis, aptariamas kiekvienas degustuojamas gėrimas. Diskutuojama apie gėrimų panašumus ir skirtumus, kokybę. Trukmė apie 1-2 val., 3-5 gėrimai)   

     

   SAKĖS DEGUSTACIJA" - sakė daroma iš ryžių, gal todėl kai kas ją klaidingai pavadina ryžių degtine (klaidingai, nes sakė yra natūralios fermentacijos produktas, kuriame alkoholis svyruoja nuo 13 iki 16 tūrio procentų. Tuo ji panaši į vyną. Visgi gamybos procesas labiausiai primena alų, nors grūduose esantį krakmolą fermentuotis galinčiu cukrumi paverčia pelėsis (kodži). Degustuojamos manufaktūrinės sakės daryklos „Born“ sakės. Veda „Vyno klubo“ lektorius. Trukmė apie 1-2 val., 3-4 gėrimai)

          

  – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PO PANEVĖŽĮ (ekskursija organizuojama bendradarbiaujant su Panevėžio Turizmo informacijos centru). Tikėtina, Jums rūpi kaip kokybiškai suplanuoti savo svečių laiką? Štai čia į pagalbą skubame mes – parodysime Jūsų svečiams dar nematytus kelius po miestą ir apskritį, įtrauksime ir gerai žinomus lankytinus objektus bei pretenduojančius tapti atradimo džiaugsmais: meninio stiklo dirbtuvės „GlasRemis“, Dailės galerija (su edukacine programa vietoje), vienintelis mūsų apskrityje kalėdinių žaisliukų muziejus (pagal sezoną), Krekenavos apžvalgos bokštas, J. Miltinio namai, G.P. Bitės biblioteka, V. Benašo galerija, įrengta tiesiog daugiabučio namo rūsyje ir kt.   

     ___________________________

  – VAIKŲ VASAROS STOVYKLA "VASAROJUS"Daugiau informacijos čia 

  _____________________________

  Norėdami užsakyti programas, teiraukitės tel. +370 648 36665 arba 8646 65466

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VI 9–20 val.
                         VII  9–18 val.

  Restoranas   karantino metu nedirba

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372