• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Naujienos ir pasiūlymai
 • Naujienos ir pasiūlymai

  "NUO ŠAUKŠTELIO... IKI BATELIO"

  Skubame į pagalbą stokojantiems laiko ar gyvenantiems ne Lietuvoje, o gal norintiems nukreipti savo energiją į šventę, o ne į jos planavimą ir koordinavimą. Komandoje dėl Jūsų dirba:

  - maisto tiekėjas "Vasaris" ir renginių organizatorius renginių organizatorė ir edukacinių programų vedlė Vilija Petkūnienė | psichologė Lina Bagdonavičienė | fotografė Jolita Jakniūnienė | stilistė/visažistė, įvaizdžio ekspertė Jolanta Kanapeckienė | floristiniai sprendimai - Flora Express | keleivių pervežimas (iš oro uostų, į viešbučius, transporto nuoma) - UAB "BUSAUTA" | tarptautiniai kurjeriai - UAB "TORAS" | reklamos/spaudos, fotosienelių darbai -  UAB "Reklamos forma" 

  Nuo saukstelio_

  ________________________________________________

  PARAGAUK AUKŠTAITIJOS. NEATRASTI SKONIAI


  Mylime savo kraštą ir dedame pastangas labiau pažinti jį. Dalinamės idėjomis - visos dovanos gamintos Panevėžio, Kėdainių, Zarasų, Rokiškio kraštuose. Tai - rankų darbo ir su meile iki mūsų lentynų atkeliavę gaminiai! Aukštaitija gali būti Jūsų širdyse! Pasirūpiname: (a) individualia pakuote su Jūsų įmonės logotipu ar specialiu užrašu, (b) dovanos pristatymu į jos paskirties vietą (visoje Lietuvos teritorijoje arba į kai kurias svečias šalis). 

  sausainiu rinkinys      verslo dovanos     namine duona   

  _____________________________________________________________

  ŠVENTINIO ŠURMULIO UŽUTEKIS   

  Jūsų dėmesiui pristatome naują, kartu su vyno ekspertu ir degustacinių vakarų siela p. Gintaru Kerbedžiu kurtą, šventinę degustacinę kelionę "Mažųjų Aukštaitijos vyninių stebuklai". Degustuojame išskirtinai Aukštaitijos vyndarių ūkių vynus. Trukmė - iki 2 val. 3 - 4 vynai, šventiniai užkandžiai . Kaina 18 Eur/asm.  

  vyno degustacijos

  _____________________________________________________________

  Pokylių namuose „Vasaris“ galima užsisakyti šias programas:

  – „ĮKVĖPTI MILTINIO“ (programą – degustaciją galima užsakyti įvairaus amžiaus žmonėms. Programos metu daugiau sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, degustuosite patiekalų ir desertų, kurie degustacijai ruošiami išskirtinai pagal J. Miltinio receptus. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė iki 2 val.). 

  Programa "Įkvėpti Miltinio" - yra sudėtinė programos "Miltinio takais" dalis. Kiti du apsilankymai organizuojami: (i) G. Petkevičaitės - Bitės bibliotekoje bei (ii) J. Miltinio palikimo studijų centre (kitaip - J. Miltinio namuose). Maršrutas derinamas individualiai.   

  ikvepti Miltinio

     

   „RESTORANO ETIKETAS VISIEMS“ (mūsų kurta ir lengvai adaptuojama programa tiek mažiesiems dalyviams, tiek ir suaugusiems. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė 2 val. Programą sudaro pasakojimas apie stalo etiketą, įtraukiant žaismingų atrakcijų, užduočių. Taip pat skanaujami restorano patiekalai, desertai, geriama kava arba arbata).    

  restorano etiketas  

        

  – SRAIGIŲ DEGUSTACIJA" (pristatoma ir degustuojama Aukštaitijos regiono sraigių augintojų ir gamintojų produkcija. Trukmė 1–1,5 val. Kaina nuo 7 Eur/asm.)

                

  VYNŲ ĮVAIROVĖ" (pažintinė, akloji – žaismingoji, degustacija seminaras, prašmatniųjų vynų, vynų ir maisto derinimo degustacijos. Veda Vyno klubo someljė. Trukmė apie 1-2 val., galimybė degustuoti šokoladą, įvairius desertus, kumpį, anties kepenėles, austres)

         

  „STIPRIŲJŲ GĖRIMŲ DEGUSTACIJA" – konjakas, armonjakas, romas, tekila, grapa (yra galimybė sujungti stipriųjų gėrimų ir cigarų degustaciją. Veda šalies geriausieji - Vyno klubo - komanda, kurie supažindina dalyvius su gėrimo istorija ir gamybos technologijomis, vartojimo tradicijomis, aptariamas kiekvienas degustuojamas gėrimas. Diskutuojama apie gėrimų panašumus ir skirtumus, kokybę. Trukmė apie 1-2 val., 3-5 gėrimai)   

     

  SAKĖS DEGUSTACIJA" - sakė daroma iš ryžių, gal todėl kai kas ją klaidingai pavadina ryžių degtine (klaidingai, nes sakė yra natūralios fermentacijos produktas, kuriame alkoholis svyruoja nuo 13 iki 16 tūrio procentų. Tuo ji panaši į vyną. Visgi gamybos procesas labiausiai primena alų, nors grūduose esantį krakmolą fermentuotis galinčiu cukrumi paverčia pelėsis (kodži). Degustuojamos manufaktūrinės sakės daryklos „Born“ sakės. Veda Vyno klubo lektorius. Trukmė apie 1-2 val., 3-4 gėrimai)

          

  PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PO PANEVĖŽĮ (ekskursija organizuojama bendradarbiaujant su Panevėžio Turizmo informacijos centru). Tikėtina, Jums rūpi kaip kokybiškai suplanuoti savo svečių laiką? Štai čia į pagalbą skubame mes – parodysime Jūsų svečiams dar nematytus kelius po miestą ir apskritį, įtrauksime ir gerai žinomus lankytinus objektus bei pretenduojančius tapti atradimo džiaugsmais: meninio stiklo dirbtuvės GlasRemis, Dailės galerija (su edukacine programa vietoje), vienintelis mūsų apskrityje kalėdinių žaisliukų muziejus (pagal sezoną), Krekenavos apžvalgos bokštas, J. Miltinio namai, G.P. Bitės biblioteka, V. Benašo galerija, įrengta tiesiog daugiabučio namo rūsyje ir kt.   

     ___________________________

  VAIKŲ VASAROS STOVYKLA "VASAROJUS"Daugiau informacijos čia 

  _____________________________

  Norėdami užsakyti programas, teiraukitės tel. +370 648 36665 arba 8646 65466

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372