• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Kitokie pasiūlymai
 • Kitokie pasiūlymai

  Skubame į pagalbą stokojantiems laiko ar gyvenantiems ne Lietuvoje, o gal norintiems nukreipti savo energiją į šventę, o ne į jos planavimą ir koordinavimą. Nauja paslauga "Nuo šaukštelio... iki batelio"

  Komandoje dirba maisto tiekėjas "Vasaris", fotografė Jolita Jakniūnienė, stilistė/visažistė, įvaizdžio ekspertė Jolanta Kanapeckienė, floristė/dekoratorė Jurgita Šerėnienė, renginių organizatorė ir edukacinių programų vedlė Vilija Petkūnienė bei renginių organizatorė Miglė Gruzdenė

  Nuo saukstelio_

  _________________________________________________________

  Pokylių namuose „Vasaris“ galima užsisakyti šias programas:

     

  „Restorano etiketas visiems“ (lengvai adaptuojama programa tiek mažiesiems dalyviams, tiek ir suaugusiems. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė 2 val. Programą sudaro pasakojimas apie stalo etiketą, įtraukiant žaismingų atrakcijų, užduočių. Taip pat skanaujami restorano patiekalai, desertai, geriama kava arba arbata).        

      

  – „Įkvėpti J. Miltinio“ (programą – degustaciją galima užsakyti įvairaus amžiaus žmonėms. Programos metu daugiau sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, degustuosite patiekalų ir desertų, kurie degustacijai ruošiami išskirtinai pagal J. Miltinio receptus. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė iki 2 val.)

       

  – Sraigių degustacija" (pristatoma ir degustuojama Aukštaitijos regiono sraigių augintojų ir gamintojų produkcija. Trukmė 1–1,5 val. Kaina nuo 7 Eur/asm.)

        

  „Aukštaitijos vynų degustacija" (išskirtinai Aukštaitijos vyndarių – G. Sino ir R. Nagelės - ūkio vynų degustavimas vedant Gintarui Kerbedžiui. Galimybė degustuoti ir Anykščių krašto vynus. Trukmė 1-2 val. 3-4 vynai). 

            

  Vynų įvairovė" (pažintinė, akloji – žaismingoji, degustacija seminaras, prašmatniųjų vynų, vynų ir maisto derinimo degustacijos. Veda Vyno klubo someljė. Trukmė apie 1-2 val., galimybė degustuoti šokoladą, įvairius desertus, kumpį, anties kepenėles, austres)

         

  „Stipriųjų gėrimų degustacija" – konjakas, armonjakas, romas, tekila, grapa (yra galimybė sujungti stipriųjų gėrimų ir cigarų degustaciją. Veda Vyno klubo žinovas, kuris supažindina dalyvius su gėrimo istorija ir gamybos technologijomis, vartojimo tradicijomis, aptariamas kiekvienas degustuojamas gėrimas. Diskutuojama apie gėrimų panašumus ir skirtumus, kokybę. Trukmė apie 1-2 val., 3-5 gėrimai)   

     

  Sakės degustacija" - sakė daroma iš ryžių, gal todėl kai kas ją klaidingai pavadina ryžių degtine (klaidingai, nes sakė yra natūralios fermentacijos produktas, kuriame alkoholis svyruoja nuo 13 iki 16 tūrio procentų. Tuo ji panaši į vyną. Visgi gamybos procesas labiausiai primena alų, nors grūduose esantį krakmolą fermentuotis galinčiu cukrumi paverčia pelėsis (kodži). Degustuojamos manufaktūrinės sakės daryklos „Born“ sakės. Veda Vyno klubo lektorius. Trukmė apie 1-2 val., 3-4 gėrimai)

          

  Pažintinė ekskursija po Panevėžį (ekskursija organizuojama bendradarbiaujant su Panevėžio Turizmo informacijos centru). Tikėtina, Jums rūpi kaip kokybiškai suplanuoti savo svečių laiką? Štai čia į pagalbą skubame mes – parodysime Jūsų svečiams dar nematytus kelius po miestą ir apskritį, įtrauksime ir gerai žinomus lankytinus objektus bei pretenduojančius tapti atradimo džiaugsmais: meninio stiklo dirbtuvės GlasRemis, Dailės galerija (su edukacine programa vietoje), vienintelis mūsų apskrityje kalėdinių žaisliukų muziejus (pagal sezoną), Krekenavos apžvalgos bokštas, J. Miltinio namai, G.P. Bitės biblioteka, V. Benašo galerija, įrengta tiesiog daugiabučio namo rūsyje ir kt.   

     ___________________________

  Vaikų vasaros stovykla „Vasarojus“Daugiau informacijos čia 

  _____________________________

  Norėdami užsakyti programas, teiraukitės tel. +370 646 65466

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372