• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Kitokie pasiūlymai
 • Renginiai

  Pokylių namai „Vasaris“ vilioja ne tik jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramoginėmis programomis. Mums svarbu, kad klientas pajaustų kokybės, elegancijos ir prabangos derinį. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, jeigu pageidaujate surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, norite nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, būtinai užsukite į „Vasarį“. Mes pasiūlysime ne tik elegantišką salę, bet ir padėsime suderinti renginio programą, parinksime tinkamus patiekalus ir nepriekaištingai aptarnausime. Mes pasistengsime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi svarbus ir galėtų be rūpesčių mėgautis savo šventės akimirkomis!

  Klientus nuolat stebiname išskirtiniais koncertais ir renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Mes galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI

  Lapkričio 16 d. (ketvirtadienis), 18 val.

  BOŽOLĖ tradicijos pristatymas, gausios vaišės ir, žinoma, jauno vyno BOŽOLĖ degustavimas žvakių šviesoje su prancūziškų šlagerių atlikėju CHRIS RUEBENS. Prisiminti atlikėjo dainas galite ČIA. Su som. Gintaru Kerbedžiu leiskimės į išskirtinai stipraus charakterio, netikėtą nuotaiką sukelsiantį ir šiose erdvėse dar neregėtą jausmingą JAUNO VYNO pasakojimą! Vakaro kaina 35 Eur/asm. Rezervuojant vietas keturiems - kaina 29 Eur/asm.   LIKO 8 VIETOS

  Bozole Vasaryje

   

  Lapkričio 17 d. (penktadienis), 19 val. BILIETAI PARDUOTI

  MARIUS JAMPOLSKIS IR IRŪNA PŪZARAITĖ. Auksinis ir visų laikų populiariausias duetas „Penkeri metai drauge“. Jie sugrįžta ir dovanoja jaunatviškai trankų bei kontrastingą vakarą: žinomiausi hitai ir teatralizuota programa. Bilietas 15 Eur/asm. Perkant 10 ir daugiau bilietų, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil.  

  Jampolskis_Iruna

          

  Gruodžio 8 d. (penktadienis), 19 val.   BILIETAI PARDUOTI  

  LAURIS REINIKS (LV) SU KALĖDINE PROGRAMA

   

  Gruodžio 9 d. (šeštadienis) PAPILDOMAS KONCERTAS

  LAURIS REINIKS (LV) SU KALĖDINE PROGRAMA. Gerai žinomas mūsų šalyje ir itin populiarus atlikėjas, laidų ir renginių vedėjas, simpatiškasis ir labai mylintis mūsų miestą LAURIS koncertuoja išskirtinai restorano svečiams. Skelbiamas papildomas šio atlikėjo koncertas. Renginyje dvelks artėjančių švenčių nuotaika, akį merks Kalėdų senelis. Tai - prasmingas metas, kai su kolegomis, artimaisiais ir draugais palydime senąjį laiką ir pasitinkame naująjį. Šokiai, atrakcijos, kalėdinė programa!  Bilietas 15 Eur, perkant 10 ir daugiau bilietų, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil. (išankstiniai bilietai  - iki lapkričio 15 d., po to - bilietas 20 Eur/asm.)   

           

    

  Gruodžio 15 d. (penktadienis), 19 val.  BILIETAI PARDUOTI

   ATLIKĖJA LIEPA SU KALĖDINE PROGRAMA. Šviesi ir saulėta nuotaika, karštis žiemą. Įmanoma? Visiškai! Atlikėja Liepa ir Lauris Reiniks šiais metais mūsų restorano svečiams dovanoja visiškai skirtingas, tačiau cinamono aistra bei salsos karščiu kvepiančias kalėdines programas, skirtingu metu. Kviečiame į šį atlikėjos Liepos koncertą, žadantį daug garso ir nuotaikos. Taip pat vakaro nuotaiką kurs ir paslaptingasis bei nenuspėjamas DJ Benas. Bilietas 15 Eur, perkant 10 ir daugiau bilietų, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil. 

  (Patikslinimas. Išankstiniai bilietai aukščiau nurodyta kaina - iki lapkričio 15 d. Vėliau - bilietas 20 Eur/asm.)

  Liepa

     

  ___________________________  2018 metai ______________________________

     

  Vasario 9 d. (penktadienis), 19 val. IŠANKSTINIAI BILIETAI IKI 2017-11-15 -  29 Eur/asm.

   GRUPĖ LONDON BEAT. Artėjančios meilės dienos proga vienintelį koncertą mūsų koncertų erdvėje pasirinko lengendinė grupė LONDON BEAT.  ČIA jų dainos, kurias dovanos išskirtinai mūsų restorano svečiams. Nuo  2017-11-15, bilietas 39 Eur/asm. 

  LONDONBEAT  

  ________________________________________________________

  Linkime lengvų pasirinkų ir smagaus laiko mūsų erdvėse!


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372