• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Naujienos ir pasiūlymai
 • Renginių erdvėje mėgausitės jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, išskirtinėmis programomis. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, užsukite pas mus. Kartu kursime programą ir šventės meniu. Geriausieji šalyje vyno someljė - "Vyno klubas" komanda - padės suderinti vakarėlio ar iškilmingos šventės gėrimus. Idėjų savo šventei ar renginiui rasite užsukę į mūsų "Naujienų ir pasiūlymų" rubriką. 
  Stebiname ir džiuginame koncertais bei renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI  

  Balandžio 18 d. (trečiadienis), 19 val. „Degustuok Aukštaitiją. 100 skonių Lietuvai“

  Vynų degustacija ir tikrosios vasaros aukštaitiškos vaišės. Daugelis žino, kad renginiuose, kuriuos veda Gintaras Kerbedis, visuomet būna daug juoko ir improvizacijų. Kartu su vyno ekspertu Gintaru ragausime trijų rūšių Aukštaitijos vyninių vyną ir mėgausimės užmirštaisiais Aukštaitijos skoniais.   

  17 Eur/asm. perkant 4 ir daugiau, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil. 

  _________________________________________________________

  Balandžio 19 d. (ketvirtadienis), 19 val. „Vasario vakarai“ su Č. Gabaliu ir J. Miliumi

  Tai – jau ketvirtasis netipinių renginių ciklo "Vasario vakarai" – renginys. Atlikėjai atvyksta tiesiogiai pabendrauti su publika – dialogas ir dainos, istorija ir prisiminimai. Renginio formatas leis ne tik gerai praleisti laiką klausantis mylimos muzikos, tačiau tuo pačiu ir geriau pažinti vakaro svečius. Lengvas pokalbis, nuoširdi muzika, specialus vakaro meniu pasiūlymas – užkandis, geras laikas kartu – visą tai patirsite šiame susitikime, kurį Jums dovanos Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius

  Renginį veda „Fūga“ renginių vedėjas Andrius Senkus. Renginio organizatoriai – www.fuga.lt 
  Kaina – 21 Eur/asm. (į bilieto kainą įskaičiuotas pasitikimo vynas bei bohemiškas vakaro užkandis), perkant 4 ir daugiau, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil.

  Bilietus galima įsigyti per TIKETA sistemą čia  

  Ceslovas Gabalis

  _________________________________________________________

  Spalio 12 d. (penktadienis), 19 val. GURMANIŠKAS TURAS "25 skonio istorijos". RUSLAN BOLGOV

  Gurmaniškas turas "25 skonių istorijos" jau ir Panevėžyje. Virtuvės šefas ir peilio virtuozas Ruslan Bolgov Aukštaitijos sostinėje. Žinia, penkių patiekalų degustacinėje vakarienėje dominuos rudens natos! Šio turo tikslas - kad svečiai po vakarienės išsineštų prisiminimus, susijusius su visais 5 jutimo organais: akimis (patiekalo grožis), ausimis (vakarą lydės gyvos muzikos skambesys), oda (ja bėgios šiurpuliukai), nosimi (nenusakomi kvapai), liežuviu (skonis yra gero patiekalo vizitinė kortelė).
  Vakaro kaina 35 Eur. Bilietus galite įsigyti restorane "VASARIS" arba per www.tiketa.lt čia  

  BOlgov

  __________________________________________________________

  Linkime lengvų pasirinkimų ir smagaus laiko mūsų erdvėse!


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372