• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Kitokie pasiūlymai
 • Šeimos erdvė

  Restoranas žinomas kaip draugiškas šeimai: nuolat vykdomi įvairūs edukaciniai, pramoginiai renginiai vaikučiams ir jų tėveliams; įrengtas Mamos ir vaiko kambarys (mamytės kūdikius pervysto, pamaitina, pasirūpina higieniniais reikalais), mažyliai gali būti saugiai pamaitinami specialiose kėdutėse. Rūpinamės sveikais ir skaniais patiekalais jūsų mažyliams, stengiamės, kad laikas praleistas kartu būtų įsimintinas.
  Jau tradicija tapo sekmadienio rytmetį sukviesti vaikus, tėvelius, senelius ir visus, kurie nori turiningai praleisti laiką į šeimadienius. Juose vyksta edukacinės programos, kūrybinės dirbtuvės, rengiami koncertai ar rodomi spektakliai. Mums svarbiausia, kad sekmadienis jau tapo šeimos diena ir kartu praleistas laikas suartina, suteikia gerų emocijų ir naudingų žinių.
  Čia galima surengti vaiko gimtadienį, krikštynų šventę, išsirinkti edukacinę programą ar užsisakyti Kalėdų renginį.
  Kviečiame apsilankyti mūsų restorane, išsakyti savo norus, o mes pasirūpinsime, kad šventė išliktų gražiausiuose prisiminimuose.

  ŠEIMOS ERDVĖS GALERIJA 

   
  ______________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Edukacinės, pramoginės programos (sekmadieniais), įvairaus stiliaus renginiai šeimai. Galima švęsti vaikučių gimtadienius (meniu derinamas iš anksto).

   

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372