• Maistas
 • Pramogų erdvė
 • Intelektualinė erdvė
 • Šeimos erdvė
 • Kitokie pasiūlymai
 • Pramogų erdvė

  Pokylių namai „Vasaris“ vilioja ne tik jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramoginėmis programomis. Mums svarbu, kad klientas pajaustų kokybės, elegancijos ir prabangos derinį. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, jeigu pageidaujate surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, norite nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, būtinai užsukite į „Vasarį“. Mes pasiūlysime ne tik elegantišką salę, bet ir padėsime suderinti renginio programą, parinksime tinkamus patiekalus ir nepriekaištingai aptarnausime. Mes pasistengsime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi svarbus ir galėtų be rūpesčių mėgautis savo šventės akimirkomis!

  Klientus nuolat stebiname ir išskirtiniais koncertais bei renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Mes galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI

     

    

  Kovo 31 d. 19 val.

  ALEXANDER RYBAK KONCERTAS

  Pirmą kartą "Vasaryje" koncertuos  Norvegijos dainininkas ir smuikininkas Alexander Rybak... puikiai žinomas kaip 2009 m. Eurovizijos nugalėtojas ir hito "Fairytail" autorius. A.Rybak prasitarė, kad į Lietuvą atvyksta dėl vienintelio pasirodymo, nes jo šių metų koncertų grafikas jau visiškai pilnas, tad tai išskirtinė galimybė išgirsti Eurovizijos užkariautojo ir visame pasaulyje puikiai žinomo dainininko pasirodymą. 

  Pokylių namų "Vasaris" scenoje A.Rybak demonstruos ne tik puikius vokalinius sugebėjimus, bet ir savo smuiko stygų stiprumą. Koncerte žadama ir malonių staigmenų, tad gerų emocijų dozė garantuojama!

  Vakaro programoje:

  Vokalistė Gabija Aleknavičiūtė (muzikinių šou "X faktorius", "Chorų karai" dalyvė, šalies ir tarptautinių konkursų nugalėtoja) 

  Saksofonininkas Jonas Sikorskis ir grupė  "Freemen"

  A.Rybak koncertinė programa  (apie 1 val.)

  Atrakcijos su DJ.

  Bilietas 39 Eur/asm. Perkant 6 ir daugiau bilietų kaina 36 Eur/asm.

  Bilietus platina ir http://www.tiketa.lt

  http://www.tiketa.lt/LT/alexander_rybak_koncertas_16204

   

     

  Gegužės 4 d. 19 val.

  STYGINIŲ KVINTETAS INTERMEZZO

  Koncertas "Klasikos atspindžiai šimtmečių kelyje", artėjančios Motinos dienos proga...

  Vilniaus styginių kvinteto "Intermezzo" muzikantai grodami nuolat ieško naujų formų ir spalvų bei suteikia subtilų skambėjimą pačiai įvairiausiai muzikai: nuo baroko iki regtaimų improvizacijų. Jie koncertuoja su žymiausiais Lietuvos vokalistais, o Panevėžyje atliks programą, kurioje skambės baroko, klasikų,  romantikų kūriniai, tango, džiazo kompozicijos ir improvizacijos. Programoje: J.S Bachas, A. Vivaldis, V.A. Mocartas, F. Šubertas,  A. Dvoržakas, Sc. Džioplinas, A. Romero, A. Piacola,  Dž. Geršvinas ir kt.

  Almina Statkuvienė  I smuikas

  Vytautas Mikeliūnas II smuikas

  Henrikas Marcinkus  altas

  Lionius Treikauskas   violončelė

  Dainius Misiūnas  violončelė

  Solistė  Eglė Strumskytė (sopranas)

  Meno vadovas Lionius Treikauskas  

  Kartu su "Intermezzo" programoje dalyvaus ir mūsų miesto jaunieji talentai.

  Bilietas 15 Eur/asm. Perkant 6 bilietus ir daugiau kaina 14 Eur/asm.

   


  Darbo Laikas

  Parduotuvė    I-VII 8 – 21 val.
  Restoranas    I-IV ir VII 11-21 val.,
                          V-VI 11-24 val.

  Adresas

  UAB "Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
  Tel.: +370 673 38837 (parduotuvė), 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai),
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas:

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372