• Maistas
 • Pramogų erdvė
 • Intelektualinė erdvė
 • Šeimos erdvė
 • Kitokie pasiūlymai
 • Pramogų erdvė

  Pokylių namai „Vasaris“ vilioja ne tik jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramoginėmis programomis. Mums svarbu, kad klientas pajaustų kokybės, elegancijos ir prabangos derinį. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, jeigu pageidaujate surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, norite nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, būtinai užsukite į „Vasarį“. Mes pasiūlysime ne tik elegantišką salę, bet ir padėsime suderinti renginio programą, parinksime tinkamus patiekalus ir nepriekaištingai aptarnausime. Mes pasistengsime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi svarbus ir galėtų be rūpesčių mėgautis savo šventės akimirkomis!

  Klientus nuolat stebiname išskirtiniais koncertais ir renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Mes galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI

  Balandžio 28 d. 19 val.

   „JAUSMŲ DUETAI“

  Koncertuoja Aistė PILVELYTĖ ir Marius JAMPOLSKIS. 

  Du talentingi, charizmatiški atlikėjai. Nepatirtos emocijos. Naujas, jausmingas ir galingas duetas. Jei trokštate ištrūkti iš kasdienybės, patirti naujų įspūdžių, kviečiame į originalų, teatralizuotą, pavasariškai gaivališką charizmatiškų atlikėjų šou.

  A. Pilvelytė - puikiai žinoma, daug pasiekusi, ryški savo talentu ir asmenybe, Lietuvos dainininkė. Tačiau taip pat ji švelni, moteriška ir jausminga. Aistė yra dueto švelnioji, aksominė pusė. M. Jampolskis - garsus aktorius, talentingas atlikėjas, turintis puikų humoro jausmą ir žaismingas žmogus. Duete su Aiste jis tarsi atsvara rimčiai, savo charizma įnešdamas smagų prieskonį. Vakaro metu skambės ir žinomos, ir specialiai šiam projektui paruoštos dainos. Pasirodyme persipins ramybė ir chaosas, nauja ir sena, švelnu bei džiaugsminga. Atlikėjai žada intrigos, staigmenų ir tikro talento kupiną renginį!

  Po koncerto - šokiai ir atrakcijos su DJ Benas

  Bilietas – 15 Eur / asm. Perkant 6 bilietus ir daugiau – 14 Eur / asm.

      

   

  Gegužės 4 d. 19 val.

  STYGINIŲ KVINTETAS INTERMEZZO

  Koncertas „Klasikos atspindžiai šimtmečių kelyje". 

  Vilniaus styginių kvinteto „Intermezzo" muzikantai grodami nuolat ieško naujų formų, spalvų ir suteikia subtilų skambėjimą pačiai įvairiausiai muzikai: nuo baroko iki regtaimų improvizacijų. Jie koncertuoja su žymiausiais Lietuvos vokalistais, o Panevėžyje atliks programą, kurioje skambės baroko, klasikų,  romantikų kūriniai, tango, džiazo kompozicijos ir improvizacijos. Programoje: J. S. Bachas, A. Vivaldis, V. A. Mocartas, F. Šubertas,  A. Dvoržakas, Sc. Džioplinas, A. Romero, A. Piacola,  Dž. Geršvinas ir kt.

  Almina Statkuvienė  I smuikas

  Vytautas Mikeliūnas – II smuikas

  Henrikas Marcinkus  altas

  Lionius Treikauskas – violončelė

  Dainius Misiūnas  violončelė

  Solistė  Eglė Strumskytė (sopranas)

  Meno vadovas Lionius Treikauskas  

  Kartu su „Intermezzo" programoje dalyvaus ir mūsų miesto jaunieji talentai.

  Bilietas – 15 Eur / asm. Perkant 6 bilietus ir daugiau 14 Eur / asm.

   


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372