Apie mus

MŪSŲ VERTYBĖS IR IŠSKIRTINUMAS

Laiko patikrinti receptai ir nauji maisto atradimai

Nuo 1992 metų Panevėžyje esame žinomi kaip šviežio, kokybiško ir išskirtinio maisto ekspertai. Mūsų produktai yra rankų darbo ir pagaminti su meile – visai kaip namie. Kiekvienas čia randa, ko geidžia širdis: tortus ypatingoms progoms, vaikystę primenančius pyragus, traškius sviestinius sausainius, minkštą ir kvapnią duoną, autentiškus karaimų kibinus, lietuviškus blynus ir balandėlius, kruopščiai susuktus koldūnus ir virtinukus, namines mėsos dešreles ir kitus tradicinius mėsos ir žuvies gaminius, pamėgtus europietiškos virtuvės patiekalus.

Po vienu stogu – modernus „Vasario“ prekybos centras, restoranas ir konferencijų centras. Prekybos centre esančioje mūsų parduotuvėje galite rasti ne tik kasdienių maisto produktų, tačiau ir Aukštaitijos ūkiuose užaugintos ir pagamintos produkcijos – midaus, alaus, vyno, užtepėlių, padažų, prieskonių, vaistažolių arbatų, medaus, saldumynų, kruopų, daržovių, vaisių ir kt. Ieškantiems kitų kraštų skonių galime pasiūlyti iš Graikijos, Italijos, Prancūzijos šeimos ūkių pas mus atkeliavusius gaminius.

Antrajame aukšte esančiame restorane ir konferencijų centre kviečiame surengti asmeninę šventę ar verslo renginį (iki 450 asmenų). Pažadame išskirtinį maistą, malonų aptarnavimą ir jaukią aplinką, taip pat galime pasirūpinti visais jūsų šventės ar renginio organizaciniais klausimais, suteikti reikalingą techninę įrangą ir kt.

Siekiame nesustoti ir tobulėti: kasmet vis labiau plečiame gaminių asortimentą ir teikiamas paslaugas. Šiandien siūlome ne tik maitinimo, renginių organizavimo, bet ir maisto rinkinių sudarymo, maisto pristatymo į namus ir pristatymo į automobilį („drive-in“) paslaugas, turime elektroninę maisto prekių parduotuvę www.tokskitoks.lt.

Istorija

Atradimai ir pasiekimai

1992

Atidaryta pirmoji parduotuvė

Joje buvo galima įsigyti būtiniausių buities prekių ir čia pagamintų įvairių kulinarijos bei konditerijos gaminių.

2005

Prekybos centras „Vasaris“

Duris atvėrė rekonstruotas prekybos centras. Iki šiol lankytojai čia gali įsigyti ką tik vietoje pagamintų konditerijos ir kulinarijos gaminių, šviežių daržovių ir vaisių, iš užsienio atvežtų išskirtinių maisto produktų, būtiniausių buities prekių.

2011

Įkurtas restoranas ir konferencijų centras

Jaukiame restorane ir konferencijų centre pradėti rengti įvairūs renginiai: konferencijos, seminarai, parodos, koncertai, asmeninės šventės. Pradėtos teikti maitinimo, renginių organizavimo ir maisto pristatymo į namus paslaugos.

2015

Suteiktas 5 puodelių įvertinimas

Gautas pirmasis 5 puodelių įvertinimas, simbolizuojantis aukščiausią atitikimą higienos ir technologiniams reikalavimams. Tai vienas reikšmingiausių viešojo maitinimo įstaigų veiklos vertinimų Lietuvoje.

2016

Pradėtos rengti edukacinės programos

Pradėtos kurti ir vesti edukacinės programos apie Aukštaitijos kulinarinį paveldą ir tradicinius valgius. Degustacijos ir tradicinių patiekalų gaminimo pamokos – puiki idėja norintiems surengti gurmanišką šventę ar ieškantiems originalios dovanos.

2017

Nauja parduotuvė-kavinė

Prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ atidaryta nauja firminė parduotuvė-kavinė, kurioje galima įsigyti vietoje gaminamų rankų darbo konditerijos ir kulinarijos gaminių, išgerti kavos. Taip pat pateikti išankstinį maisto produktų ir patiekalų užsakymą.

Socialinė atsakomybė

Prisidedame prie miesto ir bendruomenės gerovės

  • Kuriame ir vedame edukacines Lietuvos gastronominio paveldo pažinimo programas, organizuojame kitus edukacinius kultūros renginius.
  • Remiame Panevėžio mieste veikiančias kultūros srities nevyriausybines organizacijas, aktyviai bendradarbiaujame su miesto bendruomenėmis, prisidėdami prie jų organizuojamų renginių, akcijų ir projektų.
  • Teikiame pagalbą socialiai jautrioms visuomenės grupėms (neįgaliesiems, silpnaregiams, vaikų globos namams, bendruomenių centrams ir kt.), dalyvaujame „Maisto banko“ veikloje.
  • 2017 metais Panevėžio miesto gimtadienio proga organizavome ir kartu su verslo atstovais padovanojome miestiečiams saldumynų šventę „Praryk liežuvį“. Fiksavome rekordą, kurio metu buvo iškeptas ilgiausias šalyje bananas – 60 metrų ilgio desertas, kuriam pagaminti reikėjo 2000 bananų ir 8 kg šokolado.
  • Nuo 2015 metų esame iniciatyvos „Žaliasis protokolas“ nariai ir savo veikloje nuolat įgyvendiname sprendimus, padedančius efektyviau vartoti energiją.
  • Vadovaujamės „nuo lauko iki stalo“ bei „gyvenimo be atliekų“ principais. Siekiame, kad mūsų naudojami maisto produktai būtų saugūs, maistingi ir aukštos kokybės bei gaminami darant kuo mažesnį poveikį gamtai.

NAUJIENOS

Žiniasklaidoje

Džiaugiamės, kad mūsų darbus pastebi kiti. Skaitykite ir sužinokite apie mus daugiau.