• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Naujienos ir pasiūlymai
 • Renginiai

  Pokylių namai „Vasaris“ vilioja ne tik jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramoginėmis programomis. Mums svarbu, kad klientas pajaustų kokybės, elegancijos ir prabangos derinį. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, jeigu pageidaujate surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, norite nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, būtinai užsukite į „Vasarį“. Mes pasiūlysime ne tik elegantišką salę, bet ir padėsime suderinti renginio programą, parinksime tinkamus patiekalus ir nepriekaištingai aptarnausime. Mes pasistengsime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi svarbus ir galėtų be rūpesčių mėgautis savo šventės akimirkomis!

  Klientus nuolat stebiname išskirtiniais koncertais ir renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Mes galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI  

  Gruodžio 15 d. (penktadienis), 19 val. ATLIKĖJA LIEPA SU KALĖDINE PROGRAMA. BILIETAI PARDUOTI

  Šviesi ir saulėta nuotaika, karštis žiemą. Įmanoma? Visiškai! Atlikėja Liepa ir Lauris Reiniks šiais metais mūsų restorano svečiams dovanoja visiškai skirtingas, tačiau cinamono aistra bei salsos karščiu kvepiančias kalėdines programas, skirtingu metu. Kviečiame į šį atlikėjos Liepos koncertą, žadantį daug garso ir nuotaikos. Taip pat vakaro nuotaiką kurs ir paslaptingasis bei nenuspėjamas DJ Benas. Bilietas 20 Eur

  Liepa

     

  ___________________________  2018 metai ______________________________

     

  Vasario 9 d. (penktadienis), 19 val. GRUPĖ LONDON BEAT 

  Artėjančios meilės dienos proga vienintelį koncertą Lietuvoje, o būtent mūsų koncertų erdvėje pasirinko lengendinė grupė LONDON BEAT.  ČIA jų dainos, kurias dovanos išskirtinai mūsų restorano svečiams. Bilietas 39 Eur/asm. Perkant 4 ir daugiau - po 35 Eur/asm. Bilietas į šį koncertą gali būti puiki Kalėdinė dovana - dvigubos puikios emocijos, kurias patirsite Kalėdų rytą bei šv. Valentino dienos belaukiant.

        

  Renginio partneriai: UAB "Busauta", AMES - American English School Panevėžyje, UAB "Toras", UAB "Rentau", Viešbutis "Romantic" 

  LONDONBEAT  

  ________________________________________________________

  Linkime lengvų pasirinkų ir smagaus laiko mūsų erdvėse!


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372