Sveiki, kuo galime padėti?

Vieno kąsnio sumuštiniai

Vieno kąsnio sumuštiniai

Vieno kąsnio sumuštiniai

Skanūs ir dailūs vieno kąsnio sumuštiniai visuomet traukia akį bei tinka įvairiausioms progoms. Pradedant tiesiog pasibuvimu su draugais prie arbatos, kavos ar vyno ir baigiant prašmatniais pokyliais.

Siūlome platų vieno ar kelių kąsnių sumuštinių pasirinkimą – vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, furšetams, krikštynoms, konferencijoms, įmonių atidarymo renginiams, vakarėliams ar kitoms šventėms. 

Kaskart improvizuojame. Galite rinktis iš daugybės skonių variancijų: vieno kąsnio sumuštiniai su saulėje džiovintais pomidorais, pagardinti sezoninėmis priekoninėmis žolelėmis, špinatų užtepėlės ant skrebučio su įvairiais sezononių daržovių aprėdais, aštriosios užkandos tiek su sūdyta lašiša, tiek ir su gaiviomis daržovėmis, krevetės filo tešloje apgaubtos vietoje gaminamu pesto padažu, paštetukai ir bokšteliai, mūsų gardžiųjų vyniotinių vienakąsniukai su Aukštaitijos smulkiųjų ūkių sezono sultingomis daržovėmis… ir dar daug skonių, kurie neabejotinai puoš jūsų stalą ir maloniai nuteiks jusles.

Šventiniu (ir ne tik!) laikotarpiu norisi skanauti ypatingus skanėstus, bet ir nesinori vargti virtuvėje. Tai – suderinama! Bendraukime, derinkime – pagaminsime  įvairių, dailiai atrodančių ir labai gardžių vieno kąsnio sumuštinių arba vienakąsnių užkandžių!