Sveiki, kuo galime padėti?

07.17 GASTRO naktys. Muzikos ir vyno derinimo sesija

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

07.17 GASTRO naktys. Muzikos ir vyno derinimo sesija

liepos-17 19:00 - 21:00

70Eur
Live in the moment.2

GASTRO NAKTYS. Vyno ir muzikos magija

 Dėmesio! Renginys perkeltas į vėlesnį laikotarpį. Apie tai paskelbsime papildomai

**

Susitinkame skonio, muzikos ir garso derinimo sesijoje BLUE GASTRO.

Čia flirtuos vynai ir muzikos kūriniai. Laukia dar viena įstabi gastronominė patirtis.

 

Vakaro autoriai ir vedantieji:

dr. Artašės Gazarian, „Muzikos magija“ steigėjas
dr. Arūnas Starkus, „Vyno klubas“ steigėjas

Kaip veikia vynas muziką? O muzika vyną? Kur susitinka skonis ir garsas? Kas dera prie džiazo, kitų muzikos kūrinių?
Ir šiuos ir daugybę susijusių klausimų Arūnas Starkus ir Artašes Gazarian ieško atsakymų nuo 2006 metų: dešimtys kamerinių ir masinių sesijų su analoginiais ir skaitmeniniais įrašais, gyvai atliekama muzika ir geru vynu taurėse, straipsniai spaudoje. Ir štai, šis unikalus duetas atvyksta į Panevėžį. Kviečiame neabejingus menų sintezei į šias savotiškas vyno ir muzikos dūzges. Turėsime nemažai pasaulinės muzikos ir prie jos priderintų pripažintų vynų. Derinius aptarsime su Arūnu ir Artašės.

 

**

Daugiau apie vedančiuosius:

Artašės Gazarian. „Muzikos magijos klubo“ steigėjas, kuriam veiklos prioritetai yra šie: Lietuvos ir kitų pasaulio kultūrų muzikinio paveldo ir šios dienos pasiekimų sklaida bei populiarinimas, akcentuojant dėmesį į klasikinę, tautinę ir nekomercinio džiazo muziką; visuomenės supažindinimas su aukščiausiais muzikos meno pasiekimais kaip panaudojant įrašus, taip organizuojant gyvos muzikos koncertus.  A. Gazarian vedami renginiai pasižymi vedančiųjų ir muzikos atlikėjų  profesionalumu, naudojamų įrašų kokybe ir jų atkūrimo aukštu techniniu lygiu.​

Arūnas Starkus. Someljė mokyklos visų studijų vadovas, ,,Wine and Spirits Education Trust“ (WSET) diplomantas (2010), sertifikuotas WSET programų iki Advanced Certificate lygio tiekėjas Lietuvoje, Baltarusijoje, Armėnijoje. Oficialus “Whisky ambasador” programos tiekėjas Lietuvoje (nuo 2013), Tarptautinės someljė asociacijos (Association de la Sommellerie Internationale) edukacinio komiteto, atsakingo už Someljė profesijos mokymų standartizavimą pasaulyje narys, atstovaujantis Rytų ir Centrinę Europą (nuo 2010), Ecole du Vin de Bordeaux mokyklos absolventas (2002), LSA prezidentas (2007-2015), ”Vyno Žurnalo” vyr. redaktorius, “Vyno klubo” steigėjas; nuo 2013 m. studijuoja Institute of Masters of Wine. A. Starkus teigia: Intelektinis malonumas, kurį teikia vyno įvairovės pažinimas, gali būti didesnis už juslinį pasitenkinimą. 

**

Vynas – svarbi kasdienybės kultūros dalis, todėl vynas – ne tik perkamas. Su mumis – mokomasi, ragaujama, sužinoma, patiriama, degustuojama, derinama. Mes dalinamės įvairiomis pažinimo ir patyrimo formomis. Vasaros patyrimo vakarai – GASTRO NAKTYS’2024 – skirti visiems, kurie save priskiria gurmaniškųjų natų tyrinėtojams.

**

Bilietas: 70 Eur

2024-07-17 trečiadienį, 19:00

BLUE GASTRO, Respublikos g. 40, Panevėžys

Rezervuoti vietą galite ir pavedimu: MB Migunda, a/s Nr. LT64 7290 0000 1046 7111, paskirtyje nurodykite: 2024-07-17 renginys BLUE GASTRO

 

Informacija

Data:
liepos-17
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
70Eur

Vieta

BLUE GASTRO
Respublikos g. 40
Panevėžys, Lietuva
+ Google žemėlapis