Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

TRYS DIVOS. Metas susitikti!

2023-11-24 19:00 - 23:30

25Eur
FOTO TRYS divos scaled

TRYS DIVOS

Pramogų pasaulis suspindo netikėtu ir spalvingu TRIO… Į Panevėžį atvyksta spindinčios divos su galingais balsais ir šokių aikštelėje šokių natomis sukelsiančią audrą – RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ, AISTĖ PILVELYTĖ, VAIDA GENYTĖ. Jų repertuare – visiems gerai žinomos dainos ir hitai. Nuo AC & DC … iki ABBA, nuo lietuviškos estrados dainų, iki gerai žinomų pasaulinių hitų. Šokių aikštelėje žada būti daug judesio.

Restorano „Vasaris“ koncertų erdvėje drauge kursime spindinčią rudens nuotaiką bei jautrias emocijas. Tegu tai būnas noras atsigriebti už tai, kuomet šventinę nuotaiką vis atidėliojote. Programa ruošiama specialiai šio renginio svečiams. Skambės muzika, leisianti ir pajausti nuotaiką vidumi. Tai – pasisveikinimas su Aukštaitijos sostine. Čia, scenoje suskambės aukšto profesionalumo pasirodymai, nes magiškai ir nepaprastai sujungta kokybė ir naujo skambesio spalva.

 

Į klausimą – ar šokių aikštelė kvies? Neabejotinai! Šis vakaras bus pilnas įspūdžių, netikėtumų bei atrakcijų su vakaro vedančiuoju, žanrų įvairovės, leisiančios išnaudoti šokių aikštelės privalumus. Į daugelio klausimą, ar atlikėjos atvyksta su klasikinės muzikos programa, atskaome – TRYS DIVOS atveža vakaro šokiams tinkamiausius ir žinomiausius hitus bei kvies ne tik šokiams, bet ir bendroms dainoms… nes žodžius jūs jau žinote… Programoje skambės dainos, su kuriomis užaugome visi.  Tai – muzika, apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius – nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, pop ir roko žanro kūrinių. Nepraleiskite progos siautulingam lapkričiui.

Po koncerto – vakaras su DJ.

Bilietas – 25 Eur/asm.

Rašykite rezervacijos žinutę el.p. pasiulymai@vasaris.lt, persiųsime apmokėjimui rekvizitus. Taip pat bilietus galite įsigyti ir restorano „Vasaris“ bare. Bilietai – jau prekyboje!

 

Inf. tel. 8603 24385, 8671 31474

Informacija

Data:
2023-11-24
Laikas:
19:00 - 23:30
Kaina:
25Eur

Vieta

Restoranas „Vasaris“
Aukštaičių g. 88
Panevėžys, LT-35116 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
860324385
View Vieta Website